Auberoche kemping 3 Csillagok

Auberoche kemping 3 Csillagok

Pontosítsa a keresést

Nyaralók
Nyaralók hozzáadása
Felnőttek 13 éves és idősebb
Gyermekek 3-12 éves korig
Babák 0-tól 2 évig
Szűrő

Eredmények szűrése

{{filterSelected.length}}
Rendezés :
Felnőttek 13 éves és idősebb
Gyermekek 3-12 éves korig
Babák 0-tól 2 évig

{{compteurFiltreCategorie(index)}}
Korlátozott elérhetőség
{{pctDispo}}
Nagyon népszerű létesítmény
0 személy foglalta le ezen a héten
Emelkedő árakFoglaljon az árak emelése előtt

A választásnak megfelelő szállások

dátumaival Nál nél

Szállás részletei

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€Pers.
Ez a szállás nem érhető el az időpontokban. Próbáljon ki más dátumokat, vagy folytassa a szállás keresését.

Une formule ski ?

A kempingezés előnyei

  • Wifi hozzáférés
  • Mosoda
  • Háziállatok engedélyezve
  • Gyermek játszótér
  • Családi szórakozás

A kemping leírása

Dordogne-ben, a zöld, fehér és fekete perigordok kereszteződésén, a Camping d'Auberoche kiterjeszti árnyékolt és diszkrét pályáját egy bájos folyó szélén, az Auvézère. Christèle és Christophe szívesen fogadja Önt, hogy sátorban, karavánban vagy motorházban. Egyes pályák még fel vannak szerelve egy kanapéval, beleértve a konyhát minden szükséges. Ön is maradhat egy bérleti: mobil otthonok 2 és 3 hálószoba, fa udvar sátorok és vászon nélkül egészségügyi (új 2023) a folyó, bengáli sátorok vagy házak, éjszaka, egy hétvége, egy hét vagy több. Egy igazi kis paradicsomi sark, hogy pihenjen, hogy elszakadjon az Auvézère szélétől, ahol halat, közel Périgueuxhoz és közel a természethez. Akkor ne habozzon megállni a hétvégék vagy ünnepek! Örömmel fogadjuk Önt családi légkörben.

A GR36 közelében ez a hely a túrázók színpada lehet. Az oldalon élvezheti a fűtött úszómedencét ( májustól szeptemberig az időjárás szerint), halászat az Auvézère-ben, petanque, baby labdarúgás, asztali tenisz .... A gyerekeket nem felejtik el egy trambulinnal, egy felfújható struktúrával, .... Karaoke, koncertek és témájú estétek fogja megsemmisíteni a nyári estéteket. Nem beszélve a hagyományos óriás Barbecue minden nyáron szerdán. A helyi gyártókkal és tervezőkkel rendelkező kis éjszakai piacot minden csütörtök este júliusban és augusztusban meghívják a kempingbe.



A Perigord szívében könnyű hozzáférés a kempingből az ember völgyének fő turisztikai oldalaihoz. Csak 20 km-re a barlangból a TOURTOIRAC és a CHATEAU de HAUTEFORT, néhány km-re Montignac és LASCAUX, anélkül, hogy elfelejtette Brantôme, Bourdeilles ... Périgueux gyönyörű városa a katedrálisával és a Gallo-Roman webhelyével.

Érkezés Bordeaux: A89 kilép n°15 Périgueux központ, irány Boulazac D6089, Aéroport de Bassillac, majd irány Hautefort D5, kereszt LE CHANGE marad a D5, befejezze a megfelelő +/- 1,5 km.
Az A89 Brive-ből érkezik, kilép 17-ből, kövesse a Périgueux Bordeaux irányát egészen addig, majd vegye be a D68 irányt Ajat, Cubjac akkor LE CHANGE
Az N21-es limuzinoktól egészen addig folytatódik, amíg Sarliac az Iszlán, és Sarliac után a LAURIERE-nek nevezett helyen balra fordul, és továbbra is egyenesen a Cubjacra, a karrier jobbra fordul, a kemping 3 perc lesz a bal oldalon.



Helyben és a közelben

Tevékenységek
  • Gyermek játszótér : Kültéri játszótér: felfújható játékok, csúszda, trampoline
  • Halászat
  • Petanque
  • Ping pong
Szórakozás
  • Családi szórakozás : esti (csak magas szezon) show-k (csak magas szezon), koncertek (csak magas szezon)
Szolgáltatások és berendezések elérhetők
  • Wifi hozzáférés : Wifi csoport: az egész létesítmény (extra díj)
  • Kerti sütés : Kollektivitás
  • Kenyér letétbe helyezése : Asztali kenyér, pékségek
  • Mosoda
  • Snack bár : Magas szezon csak
Elhelyezkedés
  • Repülőtér közelében : Aéroport de Bordeaux-Mérignac #BOD (184.4 km), Aéroport Toulouse-Blagnac #TLS (183.2 km)
Egyéb információk
  • PMR hozzáférés
  • Vízelvezető terület
  • Háziállatok engedélyezve
  • letét (kiegészítő) : 490 euró minden bérleti díjért
  • Idegenforgalmi adó (felár ellenében) : Árak és helyszíni fizetés

Az ügyfelek véleménye

5.0/5 tovább Avis vérifiés

Az 5 év alatt szerzett 1 véleményből számítva

Ezeket a véleményeket a rendszer automatikusan lefordította

Hozzávetőleges megfogalmazást tartalmazhatnak, megértését köszönjük.

Az ügyfelek véleménye

Sorrend

Nincs találat a következőre: „{{query}}”.

Az ünnepi útvonal elkészítése

Cím

100 route du Roc - Le Change

24330 BASSILLAC

útvonal

Legfontosabb szállítási idők:

15:00-19:00

f