Ez a Vacansoleil weboldal sütiket használ. Funkcionális sütiket a weboldal optimális működése érdekében használunk, analitikus sütiket azért, hogy tudjuk, a látogatók hogyan használják a weboldalt, hirdetési sütiket pedig azért, hogy Önt érdeklő hirdetéseket lásson, amikor más weboldalakra látogat el. Ön az „Elfogadom” opcióra kattintással ad nekünk engedélyt ezeknek a sütiknek az elhelyezésére. Ha nem akarja, hogy a weboldalon rögzített viselkedését ilyen célokra használják, módosíthatja az Adatvédelmi Beállításait.

Vacansoleil Logo
France Lot

Kemping Lot-ban

Kempingezés Lotban

Ha a tökéletes családi kempingnyaraláshoz keresel helyet Franciaország érintetlen természetének szívében, akkor Lot  ideális választás. Buján, zöldellő dombjaival, álomszerű, festői szépségű falvaival, csodálatos, kanyargó folyóival és mesés középkori városaival hihetetlenül szép hely a kempingezéshez. A Lot régióban egymást követik a gyönyörű helyek, mint Puy-l'Eveque és Rocamadour, a lenyűgöző középkori falvak, amelyek meredek sziklákon nyugszanak. A borkedvelőknek Cahors borászatait ajánljuk, amely a híres Malbec szőlő otthona. A szabadtéri programok kedvelői feltöltődhetnek a Causses de Quercy Nemzeti Parkban tett túra során, vagy a Véloroute-on biciklizés alatt, vagy kenuzás, kajakozás és csónakázás közben a Lot folyón. Számos látnivaló található a kemping közelében is, mint például a Pech Merle barlangok Cabreret-ben vagy a művészetéről hires Figeac városa. De így is az igazi látványosság Lotban a káprázatos természeti környezet és a lenyűgözően nyugodt légkör, emiatt csodálatos helyszínt nyújt egy  lenyűgöző, franciaországi kempingnyaraláshoz.

Mutasson többet

Hova utaznál?
Mikor?
Hány fő?
Szállástípus
  • 54 éves tapasztalat a kempingnyaralások terén
  • Érkezés és távozás a hét minden napján
  • Óriási választék a legjobb árakon

    Családi kempingélmény folyó vagy tó mellett, Lotban

    A Lot és a Dordogne folyók a kemping közelében találhatók és kitűnő helyszínt nyújtanak a vízi élményekhez. A Cahors közelében fekvő strand, felügyelettel és számos létesítménnyel rendelkező fürdőhely. A Catus-ban található Vert tó nagyszerű hely a családoknak: árnyékos, füves részekkel a piknikezéshez, illetve vízibiciklivel, kosárlabda és foci pályával a gyerekeknek. Ha a vizen szeretnél eltölteni egy szuper napot, menj el Luzech-be a Caix Base Nautique-ba, kölcsönözz csónakot, kenut vagy ússz a tóban, majd ebédelj meg az étteremben. Északabbra a Dordogne folyó mentén található a Tauriac tó. 3 hektárnyi hely, ahol pihenhetsz és úszhatsz. A gyerekek a vízicsúszdákon csúszkálhatnak és a játszótéren hancúrozhatnak. Szomjas vagy? Akkor ülj be a bárba, vagy a kitűnő étterembe.

    Szabadtéri programok a kemping közelében, Lotban

    Lot Franciaország egyik legszebb vidéke és a szabadtéri programok kedvelőinek paradicsoma. Biciklizz a  Véloroute-on a Lot folyó mentén a kempingtől az Eugénie vár borászataihoz Rivière Haute-ban. Túrázz vagy lovagolj keresztül a gyönyörű Causses de Quercy Nemzeti Parkon.  Mountainbike-ozz a gyönyörű Grésigne-i erdőben, lesd meg a szarvasokat, vaddisznókat, sasokat és harkályokat. Menj el egy hajós kirándulásra a Lot folyón, kajakozz a lenyűgöző szépségű Lot vögyében,  menj pontyot fogni Puy -l'Évêque közelébe vagy pisztrángot fogni északabbra, Ségala-ba. Ha a legfestőibb kenutúrára vágysz, akkor Montvalent-et vagy Pinsac-ot ajánljuk. Evezz mesés tájakon, meredek sziklák, furcsa kis falvak és elegáns kastélyok mellett.

    Városi kirándulások a kemping közelében, Lotban

    Lot legnagyobb települése, Cahors csodálatos, középkori városa a kemping közelében található. Sétálj a régi, szűk utcákon, a félig fagerendás faházak mellett, és csodáld meg a gyönyörű gótikus St-Étienne katedrálist és a híres, 14. századi Valentre hidat. Ezután lazíts, ebédelj meg a folyónál, csodálatos kilátással Lotra. Ezután látogass el Lot-et-Garonne megyébe, Agen-be, hogy megnézd a csodálatos Szépművészeti múzeumot és a Saint-Caprais székesegyház 19. századi színes freskóit. Szeretnél a térség egyik legbarátságosabb városi terén ebédelni? Akkor irány Montauban, Tarn-et-Garonne közelében. Merülj el a püspöki palota és a Saint-Jacques templom látványában és atmoszférájában, majd tégy egy kellemes sétát a Tarn folyó erdős partjainál. Ha a városnézést vásárlással is szeretnéd kombinálni, akkor látogass el a Dordogne melletti  Sarlat-la-Canéda-ba és nézz be a népszerű piacokra is.

    Programok és látnivalók a kemping közelében, Lotban

    Nem messze a kempingtől néhány valóban mágikus hely található, amelyet érdemes megnézni. Látogass el a középkori Saint-Cirq Lapopie-ba, amely a sziklákon helyezkedik el, majdnem 100 méterrel a Lot folyó fölött és Franciaország egyik legszebb falujaként tartják számon. A barlangrajongóknak a Padirac barlangot ajánljuk, ahol meg lehet csodálni a föld alatti medencéket és cseppkő képződményeket, valamint a Pech Merle barlangot Cabrerets városában, ahol lenyűgőző barlangrajzokkal találkozhatunk. A történelem és a művészet kedvelői számára Figeac városa kihagyhatatlan. A gyönyörű Champollion múzeumban a híres hieroglifa dekódolóról, Jean-François Champollion-ról szóló kiállításon tanulhatunk az írás kialakulásáról. Ha  képeslapra illő szépségű fotót szeretnénk, akkor irány Rocamadour, amely észak Lot-ban, a kempingtől nem messze található. Ez a lenyűgöző, szent város és népszerű zarándokhely valóban a sziklákra épült. Mászd meg az impozáns Grand Escalier lépcsőt, hogy felérj a 15. századi Notre-Dame kápolnába és megtekintsd St. Amadour legendáját.

    A feltüntetett árak, jelenleg érvényes árak, amelyek bármikor változhatnak. Amennyiben biztos szeretne lenni abban, hogy ezen az áron tud foglalni, akkor foglaljon most. Ebben az esetben az ár ugyanaz marad. Az ár már tartalmazza az aktuális engedményeket és/vagy az ingyenes éjszakák kedvezményeket. További felmerülő költségek: foglalási díj (4.900 Ft), és néhány esetben további, a kempingben fizetendő költségek pl. idegenforgalmi adó, környezetvédelmi adó, stb., amelyek az életkor függvényében változóak lehetnek. A kempinghelyek esetében feltüntetett ár 2 fő tartózkodására vonatkozik (akkor is, ha Ön jelezte, hogy többen lesznek). A kempinghely ára függ az utastársai életkorától. A teljes, végleges költség a foglalási részletezőben lesz feltüntetve, mielőtt véglegesíti foglalását.