{{pctDispo}}
Pontosítsa a keresést
Eredmények szűrése
{{filterSelected.length}}{{pctDispo}}
4 személy foglalta le ezen a héten
A választásnak megfelelő szállások
{{nbProductsDispo}} szállás megfelel a kritériumoknak {{nbProductsDispo}} szállások megfelelnek a kritériumoknak
{{p.produit_libe}}
-
{{p.surface}}m²
-
{{p.pax}} emberek
-
{{carac.valeur}}
-
{{carac.valeur}} Hálószoba{{carac.valeur>1?'s':''}}
-
{{carac.valeur}} Fürdőszoba
- {{elem.libelle}}
Szállás részletei
A tartózkodásom összefoglalása
A tartózkodásom összefoglalása
Válasszon egy árfolyamot
A tartózkodásom összefoglalása
Ez a szállás nem érhető el az időpontokban. Próbáljon ki más dátumokat, vagy folytassa a szállás keresését.
A rendelkezésre álló dátumok javasolása: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.A tartózkodásom összefoglalása
Válasszon egy árfolyamot
A tartózkodásom összefoglalása
Ez a szállás nem érhető el az időpontokban. Próbáljon ki más dátumokat, vagy folytassa a szállás keresését.
A rendelkezésre álló dátumok javasolása: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Szállás részletei
A kempingezés előnyei
- 200 m
- Wifi hozzáférés
- Étterem
- Élelmiszerbolt
- Parkoló
A kemping leírása
Az oldalon, a gyerekek élvezni fogják aVízi játszótérahol szórakozhatnak és új barátokat készíthetnek.
Az Ön részéről pihenjen a szaunában, jacuzzi / spa in free hozzáférés ( tiltott 18 év, fenntartás).
Mert fontos, hogy szórakozzon a nyaralás, a kemping kínál több szabadidős létesítmények : egy multi-sport mező (handball, futball, kosárlabda), egy játékszoba, egy boulodrome, asztali tenisz asztalok és egy játszótér felfújható kastélyral.
Számos tevékenységet szerveznek az Áprilisi iskolai ünnepek során, és néhányan májusban, júniusban és szeptemberben is szerveződnek, hogy megéljék a sport délutánjait a versenyekkel.
Ezután találkozz az estén, hogy meghosszabbítsa a pillanatot a műsorokkal, kabaretokkal, táncos pártokkal, karaoke-val és sok más meglepetéssel!
Nyáron a gyerekek sok szórakoztató tevékenységben részt vehetnek által javasolt Club des p'tits kemping (4/12 év).
Ahhoz, hogy a lehető legkellemesebb maradjon, a kemping hozzáférést biztosít a több Szolgáltatások:Étterem szolgáltatás a helyszínen (restaurant, bár, snack, kivitelezés), egy etetési ponton, valamint egy mosoda és wifi hozzáférés.
Ön is képes lesz feliratkozni bizonyos lehetőségek garantálni, hogy több kényelmet: ágynemű, bababerendezés (foglalás), kerékpárok.
A kemping Antioche-ban való tartózkodás során Ön is közel canoe kayaking, hajóút, lólovaglás vagy jet-skiing, szélvédő...
Ön is lovagolni az Ile de Ré kerékpárral a kerékpáros utak előtt a kemping.
Vegyük az időt, hogy felfedezzük az alapvető fontosságúakat:
Saint Martin de Ré
- Whale Lighthouse
- La Rochelle
A boltok szintjén nem fog messze találni a kemping szupermarketektől, a piacoktól, hogy kis vásárlást végezzenek az ünnepekért.
Megjegyzés: A kisebb ifjúsági csoportokat nem fogadják el az intézményben. Néhány szolgáltatás, szórakozás vagy üzlet nem garantált a július/augusztuson kívül. A megadott információ, ütemezések és árak indikatívak, változnak.
Helyben és a közelben
- Gyermek játszótér : vízparti és játszótér felfújható kastélyral - hozzáférés a karkötőhöz az idők megnyitásához (kérjük a tanácsot a webhelyen)
- Petanque
- Ping pong
- Lehetőség kerékpárkölcsönzésre : árak és helyszíni települések
- Játékszoba : babyfoot - kiegészítés - telepíteni a webhelyen
- Multi-sport pálya : Volleyball - futball - kosárlabda
- Gyermek szórakozás : Gyermekklub (4/12 éves) ingyenes - minden nap, kivéve szombat - egy iskolai ünnep áprilisban és júliusban / augusztusban - néhány szórakozás májusban és szeptemberben
- Családi szórakozás : ingyenes - az egész család számára - a nap és este - egy iskolai ünnepen áprilisban és júliusban / augusztusban - néhány szórakozás májusban és szeptemberben
- Sport tevékenységek : ingyenes - iskolai ünnep áprilisban és júliusban / augusztusban - néhány szórakoztató májusban és szeptemberben
- jakuzzi : ingyenes hozzáférés a nyitási órákhoz (kérlek tanácsot a helyszínen) - tiltott -18 év és fenntartás
- Szauna : ingyenes hozzáférés a nyitási órákhoz (a helyszínen konzultálni) - tiltva 18 évig
- Wifi hozzáférés : ingyenes hozzáférési pont (körülbelül receptek és / vagy boltok)
- Babaszék : 3 € / nap - a fenntartás és a rendelkezésre állás mellett - a helyszínen fizetendő
- Élelmiszerbolt : etetési pont - minden szezon
- Mosoda : 4 € / mosás - 3 € / sárga - fizetendő a helyszínen
- Gyermekágy : 3 € / nap - a fenntartás és a rendelkezésre állás mellett - a helyszínen fizetendő
- Ágynemű : 20 €/pair - meg kell határozni a foglalás során és a rendelkezésre állás mellett - a helyszínen fizetendő
- Törölközők : 1 személy törölköző készlet: 10 €
- Háztartási maradás vége : opcionális - 120 € az MH 2 hálószoba és 150 € a 3 hálószoba, hogy foglalható előtt (170 € és 200 € a helyszínen)
- Parkoló : 1 hely/helyszín - további jármű megengedett a beltéri / kültéri parkolásban: 3,20 € / nap - fizetni kell a helyszínen, és rendelkezésre állás mellett
- Étterem : edények - minden szezon
- Snack bár : Minden évszak
- Beach hozzáférés : 200 m
- Repülőtér közelében : Bordeaux-Mérignac repülőtér #BOD (165,5 km)
- letét (kiegészítő) : 200
- Idegenforgalmi adó (felár ellenében) : €0.66/nap/fő + 18 (a változás tárgya) - fizetendő a helyszínen
Az ügyfelek véleménye
Az 5 év alatt szerzett 204 véleményből számítva
Ezeket a véleményeket a rendszer automatikusan lefordította
Hozzávetőleges megfogalmazást tartalmazhatnak, megértését köszönjük.
Sorrend
Nyaralás szakértőnk véleménye
« Ez a családos kemping! Pancsoló medencék, szórakozás, tevékenységek, nagyra értékeltem, hogy választhattam. Ezen kívül a tenger csak 200 méterre van, mi lehet jobb? Nagyon tetszett ez a kemping! »
Az ünnepi útvonal elkészítése
Cím
Chemin Les Clumasses
17580 Le-Bois-Plage-en-Ré
útvonalAz A10-es La Rochelle autópálya, a 33-as számú kijáratnál La Rochelle Rochefort felé az RN248-on keresztül, majd az N11-es úton La Rochelle felé. Irány Ile de Ré és híd (fizető). Sablanceaux-ban Rivedoux és La Flotte en Ré irányába.
Vonattal :
La Rochelle vasútállomás (22 km).
Repülővel :
La Rochelle repülőtér (10 km).



