Ez a Vacansoleil weboldal sütiket használ. Funkcionális sütiket a weboldal optimális működése érdekében használunk, analitikus sütiket azért, hogy tudjuk, a látogatók hogyan használják a weboldalt, hirdetési sütiket pedig azért, hogy Önt érdeklő hirdetéseket lásson, amikor más weboldalakra látogat el. Ön az „Elfogadom” opcióra kattintással ad nekünk engedélyt ezeknek a sütiknek az elhelyezésére. Ha nem akarja, hogy a weboldalon rögzített viselkedését ilyen célokra használják, módosíthatja az Adatvédelmi Beállításait.

Vacansoleil Logo
Franciaországi kempingek

Lot-et-Garonne kempingjei

Kempingezés Lot-et-Garonne megyében

Szeretnéd kipróbálni, hogy élnek a franciák? Akkor válassz egy kempinget a Lot-et-Garonne vidékén, mely Franciaország délnyugati részén fekszik. A régió a két nagy folyóról (Lot és Garonne) lett elnevezve. A Lot völgyében kastélyokat, templomokat és hangulatos történelmi falvakat találsz. A régió igen sokszínű tájakkal rendelkezik, tavak lejtős partjaitól a zöld dombos vidékekig. A gyönyörű környezet, ízletes helyi specialitások tökéletes helyszínné teszik a Lot-et-Garonne kempingjeit egy remek kempingnyaralásra. Szeretnéd kiélvezni mindezen lehetőségeket? Akkor foglald le szálláshelyed egy kempingben, a Vacansoleil-nél.

Mutasson többet

Hova utaznál?
Mikor?
Hány fő?
Szállástípus
                      Találatok 1 - 10-ig, az összesen 266 kempingből
                      • 54 éves tapasztalat a kempingnyaralások terén
                      • Érkezés és távozás a hét minden napján
                      • Óriási választék a legjobb árakon

                        Kirándulások a kempingből a Lot-et-Garonne vidékén

                        Számos látnivaló, programlehetőségek, és sok felfedeznivaló elérhető a kempingből, Lot-et-Garonne megyében. Érdekes barlangokat találsz megbújva a vidéki tájain, ahol csodálatos cseppköveket és történelem előtti falrajzokat figyelhetsz meg. Pech Merle barlangja az egyik ilyen példa. Ezen ősi sziklarajzok, a franciaországiak közül a legszebbek. A régióban gyönyörű kerteket is megtekinthetsz, mint a Latour Marliac csodás botanikus kertje. Emellett számos impozáns kastély is elhelyezkedik a Lot-et-Garonne vidékén fekvő kemping környékén.

                        Programlehetőségek a kempingből, Lot-et-Garonne megyében

                        A kempinget körülvevő vidék tökéletesen alkalmas kellemes sétákra és kerékpározásra, Lot-et-Garonne megyében. A folyók, melyek keresztül szelik a területet, remek lehetőségeket kínálnak vízi sportokra és horgászásra egyaránt. Ha idelátogatsz, egy kenus vagy kajakos túrát mindenképpen írj fel a tennivalók listájára. Természetesen, ha inkább pihennél a parton, arra is lesz lehetőséged. Biztosan találsz magadnak remek elfoglaltságot, ha a Lot-et-Garonne egyik kempingjét választod szálláshelyedül.

                        Festői falvak és középkori városok

                        Ha Lot-et-Garonne megye egyik kempingjében nyaralsz, hamar magával ragad majd az az érzés, mintha visszamentél volna az időben. A vidék bővelkedik évszázados templomokban és kastélyokban. Cahors városában a mai napig megcsodálhatsz 13. és 14. században épült házakat. Számos történelmi városban még mindig a mindennapi élet része a jeu de boules labdajáték, melyet ebéd után játszanak. Látogass el a régi boltokba Villeréal városában. Rocamadour városát is érdemes megnézni, ha Lot-et-Garonne vidékén nyaralsz. Lourdes után ez a leglátogatottabb zarándokhely Franciaországban.

                        Kemping a Lot et Garonne vidékén – ha egy sokszínű kempingnyaralásra vágysz

                        Ha a Lot-et-Garonne vidékén nyaralsz egy kempingben, hamar megtapasztalod majd a jellegzetes francia életérzést. Dombos vidékek, sűrű erdők és szőlőültetvények, amik leginkább meghatározzák a tájképet. Emellett a vízi sportolási, kikapcsolódási lehetőségek, a remek helyi konyha, a vendégszeretet, a kellemes napos időjárás és a sok látnivaló az, amitől igazán csodálatos lesz majd a nyaralásod ezen a vidéken.

                        Ha szereted az érdekes kultúrát, évszázados történelmet, lenyűgöző természeti tájakat, az aktív kikapcsolódást, egy Lot-et-Garonne megyében fekvő kempingben megszállva mindez adott lesz.

                        A feltüntetett árak, jelenleg érvényes árak, amelyek bármikor változhatnak. Amennyiben biztos szeretne lenni abban, hogy ezen az áron tud foglalni, akkor foglaljon most. Ebben az esetben az ár ugyanaz marad. Az ár már tartalmazza az aktuális engedményeket és/vagy az ingyenes éjszakák kedvezményeket. További felmerülő költségek: foglalási díj (4.900 Ft), és néhány esetben további, a kempingben fizetendő költségek pl. idegenforgalmi adó, környezetvédelmi adó, stb., amelyek az életkor függvényében változóak lehetnek. A kempinghelyek esetében feltüntetett ár 2 fő tartózkodására vonatkozik (akkor is, ha Ön jelezte, hogy többen lesznek). A kempinghely ára függ az utastársai életkorától. A teljes, végleges költség a foglalási részletezőben lesz feltüntetve, mielőtt véglegesíti foglalását.